OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.
30.11.2007

Tytuł Gazele Biznesu 2006 przyznany Firmie Księgarskiej Jacek Olesiejuk


Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż po raz kolejny FK Jacek Olesiejuk została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem w rankingu Gazele Biznesu 2006, organizowanym przez PULS BIZNESU.    
Ranking Gazele Biznesu jest zestawieniem najbardziej dynamicznych firm w Polsce. Kryteriami, które decydują o zakwalifikowaniu się do tej grupy firm, są:  - wyniki finansowe z ostatnich 3 lat, - dynamika rozwoju, - przejrzystość, solidność i jawność działalności.  Natomiast nietypowymi i podnoszącymi prestiż tego rankingu wyróżnikami są:  - weryfikacja firm na podstawie wszelkich dostępnych jawnych materiałów zebranych przez Coface Poland, - kwalifikowanie do oceny przez Coface Poland na podstawie rynkowej aktywności firmy, - bezpłatny udział i brak zgłoszeń osobistych.    
Co daje takie wyróżnienie? Przede wszystkim gwarancję dla kontrahentów, iż firma, która je otrzymała, spełniła wszystkie powyższe warunki i osiąga coraz lepsze wyniki. Znakiem tego sukcesu jest logo Gazele Biznesu – najlepsza rekomendacja firmy na polskim rynku biznesowym.     
To kolejne wyróżnienie dla FKJO motywuje firmę do dalszego rozwoju, w zamian za docenienie naszych wysiłków i efektywnej pracy.