OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.
04.12.2007

FK Jacek Olesiejuk laureatem XVI Edycji Konkursu TERAZ POLSKA

Głównym celem statutowym Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego jest promowanie w kraju oraz za granicą produktów, usług oraz gmin. Najlepsze produkty i usługi wyłaniane są rokrocznie w Konkursie o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Od 2007r. nagradzane są także gminy.

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż nasza Firma została laureatem XVI Edycji konkursu Godła Promocyjnego Teraz Polska. Nagroda została przyznana w kategorii : Usługa: hurtowa sprzedaż książek i wydawnictw drukowanych

Fundacja w swych działaniach koncentruje się na ciągłym umacnianiu rangi Godła „Teraz Polska” oraz dbaniu o to, by nieprzerwanie cieszyło się ono szacunkiem i autorytetem, zarówno wśród producentów, jak i konsumentów. Godło jest bowiem najlepszą wizytówką firmy, symbolem jej profesjonalizmu i rzetelności. Najbardziej wiarygodne świadectwo dają sami Laureaci twierdząc, że: „zdobycie Godła zwiększa prestiż firmy i zaufanie wśród biznesowych partnerów".

12 czerwca 2006r. podczas uroczystego Koncertu Galowego w Sali Kongresowej w Warszawie, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zakończyła kolejną, XVI edycję Konkursu "TERAZ POLSKA" na Najlepsze Produkty i Usługi. Wzięły w niej udział 93 firmy, z czego 77 firm uzyskało nominację do Godła "Teraz Polska", laury zdobyło 26 produktów i usług. Finał każdej kolejnej edycji Konkursu „Teraz Polska" jest jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych, promujących jednocześnie osiągnięcia polskiej gospodarki.
Informacje pochodzą z witryny internetowej www.terazpolska.pl