OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.
16.06.2010

„Obrazki dla maluchów“ najlepsze dla dzieci

Obrazki dla maluchów najlepsze dla dzieci


Już po raz 10. czytelnicy miesięcznika „Dziecko“ wybrali najlepsze produkty dla najmłodszych. W kategorii książki wygrały Obrazki dla maluchów Wydawnictwa Olesiejuk.

Nagrodami dla zwycięzców są tytuł „Najlepszy produkt dla dziecka 2009“ oraz statuetki, które zostały wręczone podczas uroczystej gali 15 czerwca. W imieniu Firmy Księgarskiej Jacek Olesiejuk odebrała ją szefowa działu wydawniczego Anna Wiśniewska.

Produkty oceniane były w 12 kategoriach. Zwycięzców w plebiscycie „Najlepszy produkt dla dziecka 2009“ wybierali czytelnicy, którzy oddali w sumie 5,5 tysiąca głosów.

Wyniki plebiscytu można znaleźć w czerwcowym wydaniu miesięcznika „Dziecko“.

Seria Obrazki dla maluchów

Zawierająca obecnie już 17 tytułów bestsellerowa seria „Obrazki dla maluchów” wprowadza najmłodszych, 2- i 3-letnich czytelników w świat, rozwijając ich ciekawość i wyobraźnię. Twórcy serii zadbali nie tylko o wspaniałe, barwne ilustracje z modeliny i najciekawsze dla małego dziecka tematy, ale uczynili egzemplarze przyjaznymi dla małych rączek dzięki niewielkim formatom, sztywnym stronom i miękkim okładkom z gąbki.

Najpopularniejsze w serii są tytuły: Wieś, Świat w ruchu, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Warzywa, Owoce, Dzikie zwierzęta.

Łącznie nakłady serii przekroczyły już milion egzemplarzy.