OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.
03.09.2010

Kod Lyoko - Podziemny zamek

Kod Lyoko
Dziewczyna, która nie pamięta swej przeszłości, czarny cień, który niszczy wspomnienia, aby wymazać prawdę, wirtualny świat, który czeka na obudzenie przez piątkę śmiałków. Zamknij oczy, zapomnij o tym, co myślisz, że jest prawdziwe, i rozpocznij przygodę, która zaprowadzi cię do świata poza twoją wyobraźnią.

Nowy bestseller dla młodzieży w sprzedaży już od 22 września. Kod Lyoko - to seria, która powstała na podstawie popularnego serialu animowanego. Prawa do serii zostały sprzedane na całym świecie, wszyscy wydawcy zobowiązali się do jednego: zachować tożsamość autora w tajemnicy.

Ilustracje do całej, czterotomowej serii są dziełem Iacopo Bruno, którego polscy czytelnicy znają, jako odpowiedzialnego za wspaniałą szatę graficzną serii Ulysses Moore i Century.
Tom 1. Podziemny zamek

Podziemny zamek to pierwszy tom serii Kod Lyoko, która powstała na podstawie popularnego serialu rysunkowego. To historia czwórki „zwykłych uczniów“: Yumi, Ulrich, Odd i Jeremy odkrywają istnienie tajemniczego wirtualnego świata – Lyoko. Okazuje się, że Lyoko zagraża superwirus Xana, który zainfekował strzegący świata wojskowy superkomputer.
Do czwórki dołącza Aelita, wirtualne stworzenie, które wyszło z Lyoko. Teraz muszą oni wieść podwójne życie: zwykłych uczniów na Ziemi i superbohaterów wewnątrz wirtualnego świata Lyoko.

Patroni medialni: wp.pl, Victor Junior, polter.pl, kawerna.pl i efantastyka.pl