OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.
22.10.2010

Wyjątkowa seria

Wyjątkowa seria
5 listopada do sprzedaży trafi wyjątkowa seria Wydawnictwa Olesiejuk: apartamenty, lofty, akty i auta. To piękne albumy, które pokazują nowoczesne trendy w architekturze i designie, motoryzacji i fotografii. Atrakcyjnie dla zwykłych czytelników i profesjonalnie dla znawców.

Wyjątkowe apartamenty
To zbiór zdjęć miejsc, które są marzeniem wielu. Unikatowe projekty wnętrz, zawarte na stronach tego wspaniałego albumu, są prawdziwymi dziełami sztuki.
Wyjątkowe lofty
To pięknie wydany album, który przedstawia najciekawsze rozwiązania architektoniczne nowoczesnych mieszkań. Główną zaletą tej książki są oczywiście unikatowe zdjęcia.
Wyjątkowe auta
To idealna książka dla tych, którzy kochają samochody. Piękne zdjęcia pokazują jak najsłynniejsze auta wyglądają zarówno na zewnątrz, jak i w środku.
Wyjątkowe akty
To wspaniały zbiór unikatowych zdjęć. Znajdują się tu fotografie odważne i artystycznie, i obyczajowo. Ten wspaniały album jest idealnym pomysłem na prezent.


Wyjątkowe motocykle
W serii ukaże się jeszcze piąta książka - "Wyjątkowe motocykle". To album dla prawdziwych fanów motoryzacji. Znajdują się tu zdjęcia maszyn, które są obiektem marzeń dla wielu. Dynamiczne kształty, nowoczesne konstrukcje, klasyczne piękno - to wszystko znajdziesz w tej książce, która do sprzedaży trafi 12 listopada.