OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.
31.10.2011

Pierdomenico Baccalario w Polsce!

Wielka gratka dla fanów serii Ulysses Moore, Century i Will Moogley. Agencja duchów - do Polski przyjeżdża włoski autor bestsellerowych powieści dla młodzieży - Pierdomenico Baccalario!

Z czytelnikami spotka się dwa razy:
4 listopada o godz. 18 w salonie Empik Junior w Warszawie (ul. Marszłakowska 102/104)
5 listopada o godz. 14 na stoisku FK Olesiejuk podczas Targów Książki w Krakowie

To niezwykle rzadka przyjemność - Pierdomenico spotkać będzie można w Polsce dopiero drugi raz. Serdecznie zapraszamy! Na wszystkich fanów czekać będzie drobny upominek związany z twórczością włoskiego pisarza. Przyjazd Pierdomenico zbiega się w czasie z premierą jego nowej książki.

"Cyboria. Przebudzenie Galena"

Otto Błyskawica Perotti ma 13 lat, czerwony rower, kocha liczby i zagadki.
Na łożu śmierci dziadek zostawia mu dziwna szkatułkę pokrytą liczbami i bilecik, na którym napisano "Idź ty!". Ale dokąd?

Gdzieś daleko, w nieznanej części świata, doskonałe miasto Cyboria od ponad 90 lat czeka na nowych mieszkańców. Jednak droga, która do niego prowadzi, nie jest dostępna dla wszystkich.

Roboty i ryzykowne przedsięwzięcia, nieskończone zapasy energii i zdrady to elementy nowej wielkiej przygody, którą przedstawił w swej książce Pierdomenico Baccalario.

W związku z premierą swojej nowej serii oraz ukazaniem się ostatniego tomu bestsellerowej serii Ulysses Moore, Pierdomenico Baccalario przyjeżadża do Polski!

Filmik zapowiadający książkę: http://www.youtube.com/watch?v=iIp_JVTb-NM&feature=player_embedded